Тещу Володимира Остапчука прооперували

Тещу Володимира Остапчука прооперували

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Дружина шоумена розповіла про неприємний інцидент із рідною людиною.

Дружина українського шоумена Володимира Остапчука Христина розповіла про неприємний інцидент, який стався із її мамою.

На сторінці в Instagram нотаріусиня повідомила, що днями рідну людину прооперували. Так, у середу вранці їй зателефонувала мама та повідомила про травму ноги.

"Лунає дзвінок з маминими криками і сльозами, я подумала, що моє серце зупиниться. За 40 хвилин я була вже біля неї, швидше навіть, ніж швидка допомога. Я сиділа поруч, і розуміла, що готова віддати все, зробити все, аби допомогти їй і аби її біль якось заспокоїти. В результаті – багатоуламковий перелом колінної чашечки. Шок", – написала Христина.

Остапчук додала, що у пошуках кращих лікарів вона зробила понад 100 дзвінків. У результаті, Надію Томашевську прооперували.

Фото: instagram.com/kristygor

"Попереду реабілітація та одужання, з якими ми точно впораємося! Підсумок цієї розповіді дуже простий: бережіть себе, бережіть своїх батьків і близьких, цінуйте час разом з ними", – написала вона. Також дівчина подякувала зірковому чоловіку за допомогу.

У коментарях фани побажали тещі ведучого швидкого одужання.

Нагадаємо, не так давно дружина Остапчука відповіла на закиди про те, що колишня шоумена була кращою, ніж вона. Христина поміркувала про зовнішність.

Повʼязані теми:

Наступна публікація