Тіна Кароль розповіла, як заробила свої перші гроші

Зірка змалечку колядувала із подругами.

Співачка Тіна Кароль, яка стала тренером "Голосу країни", зізналася, коли востаннє куштувала салат "Олів'є", йдеться у "Світському житті".

Зірка дуже відповідально поставилася до роботи над "Різдвяною історією з Тіною Кароль".

"Це для мене велика відповідальність: займатися колядками, які я знаю з дитинства, відродити їх знову, надихнути нове життя в них. Я тобі скажу, що я дуже хвилююсь перед ефіром", - зазначила артистка стосовно прийдешнього випуску "Різдвяної історії з Тіною Кароль".

Тіна зазначила, що свої перші гроші заробила виконанням колядок.

"Перші свої гроші я заробила колядуванням, на жувальні гумки та цукерки. Я виходила зі своїми сусідками зі своєї квартири, і ми йшли по сусідах, по дев'ятиповерховому дому догори і ось так нам по копійчині давали. Я співала "Нова радість стала", але ще в той час я навіть не мріяла стати співачкою. Це мені було десь рочків сім-вісім, перший-другий клас. Я вирішила, що буду співачкою дуже пізно – в 12, як для дітей, які приймають участь в проектах каналу "1+1", то дуже пізно", - зізналася зірка.

Кароль пригадала своє дитинство, проведене ще в Росії, на Далекому Сході, в Магадані.

"Так, пам'ятаю, що в мене було дві пари колготок, шуба з мішки, шарф такий, що очі закривав, велика шапка і ще шарф зверху. Я була, як колобок. І постійно пурга, заметіль. Інколи було дуже складно до дому дістатися", - розповіла співачка.

Артистка разом із Катериною Осадчою проглянула свої дитячі знімки та зауважила, що тоді вже "качала права".

"Я завжди дуже хотіла, щоб в мене з'явилася Барбі. Це єдине, чого у мене не було. Ходила до сусідів завжди гратися", - розповіла Кароль.

Стосовно подарунків для свого сина зірка зауважила, що "просто так він нічого не має і це добре розуміє. Він має принести мені якісь нагороди зі школи, чи якусь похвалу, чи гарні записи у щоденнику, щоб щось отримати".

Артистка додала, що її семирічний син Веніамін досі пише листи до Діда Мороза, а його зіркова матуся ніяк не може йому пояснити, що у мішку є дно.

"Дуже складно подорожуючому, а я - подорожуюча артистка, поститися. Я дуже намагаюся і стараюся, але в Новий рік "згрішила" шампанським.  Олів'є і холодець я вже не їла років шість, бо в мене дієта постійна", - наголосила Тіна Кароль.

Нагадаємо, телеканал "1+1" презентував новий тизер фільму "Різдвяна історія з Тіною Кароль".

Тіна Кароль заробила свої перші гроші колядками і щедрівками

На новорічному концерті "Світського життя" співачка виконала авторські версію всесвітньо відомого Щедрика та продемонструвала, як вміє грати на українських народних інструментах. Кароль зізналася, що саме колядуванням вона заробила свої перші гроші. Це було в Івано-Франківську в роки навчання в молодшій школі. Стати співачкою Тіна вирішила вже пізніше – років у 12. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: