Перейти до змісту
Тіна Кароль та "Бумбокс" представили кліп на дуетну пісню "Безодня"

Тіна Кароль та "Бумбокс" представили кліп на дуетну пісню "Безодня"

Ідея несподіваного дуету належить лідеру гурту "Бумбокс" Андрію Хливнюку.

Гурт "Бумбокс" та співачка Тіна Кароль, які раніше анонсували дует, представили спільну композицію "Безодня" та кліп до неї.

Презентація пісні була незвичайною – в прямому ефірі, який вівся на Facebook гурту та в Instagram співачки "Бумбокс" і Тіна Кароль відповідали на запитання своїх підписників, які першими побачили кліп на нову пісню та почули живий виступ.

Пісня "Безодня" - це перший творчий тандем Тіни Кароль та гурту "Бумбокс".

Тіна Кароль та Бумбокс_1

Саундпродюсером пісні став Олег Аджикаев, а ідея несподіваного дуету належить лідеру гурту Андрію Хливнюку:

"Безодня" - не просто пісня, скоріше це сукупність двох різних світоглядів в одному цілому. Тіна Кароль змогла надати пісні саме те тембральне та емоційне забарвлення, яке я уявляв, коли писав її. Тіна одразу погодилася на дует, наша співпраця була невимушено легкою. Одна репетиція, одна сесія в будинку звукозапису. Місяць студійної роботи з аранжуванням, мастеринг в Сполучених Штатах і робота готова", - розповів Хливнюк.

Тіна Кароль та Бумбокс_2

Для самої Тіни Кароль "Безодня" стала першою дуетною піснею за всю її творчу історію:

"Безодня" - це історія  зрілого кохання, історія в якій зустрілися двоє людей, і музика дає їм відповіді на всі запитання. Ця пісня близька мені за змістом, за духом, я з вдячністю прийняла запрошення Андрія Хливнюка заспівати в дуеті. У нас вийшло створити гарну оду про вічне - про кохання", - своєю чергою зауважила Тіна.

Режисером кліпу став Станіслав Гуренко. За його словами, на знімальному майданчику панувало повне взаєморозуміння

"Потрібно віддати належне витримці й професіоналізму гурту, Андрію й Тіни, кожен з них відчував пісню й точно знав, що потрібно робити на майданчику, без моїх режисерських підказок. Той самий момент, коли всі були на одній хвилі", - прокоментував режисер.

Зауважимо, що сингл   "Безодня" увійде  до майбутнього  альбому гурту "Бумбокс" під назвою "Таємний Код; Рубікон".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин