Тіна Кароль у звабливій сукні дала аншлаговий концерт у Мінську

Серед іншого, артистка поділилася з пресою новим захопленням сина.

Українська співачка Тіна Кароль, яка стала господинею вечора на балу популярного глянцю, виступила з великою сольною програмою "Сдаться ты всегда успеешь" у Палаці Республіки Білорусь.

Двогодинний сольник у прихильники зірки прийняли вдячно і брали участь у всіх флешмобах, які організував фан-клуб "Фантіни" під час концерту. Публіка двічі викликала співачку на "біс". Тіна Кароль виконала свої відомі хіти в супроводі найкращих музикантів України.

Тіна Кароль концерт в Білорусі_3
kp.by

Перед концертом співачка дала інтерв'ю "Комсомольській правді в Білорусь" і розповіла, що саме в Мінську виробляють помаду, яку будуть випускати під брендом її імені: "Відкрию для "Комсомолки" один великий секрет - саме на фабриці в Білорусі ми замовили червону матову помаду від Тіни Кароль, тому що тільки в цих виробників ми знайшли потрібний фірмовий відтінок. Іменну помаду ми презентуємо наступної весни - це дуже хвилююче! Я вдячна фабриці за те, що її співробітники вислухали всі мої божевільні ідеї! Тому що помада – це і дизайн, і запах, і стійкість, і тактильні відчуття. І з кожного приводу у мене були свої ідеї".

Тренер проектів "Голос. Діти-3" та "Голос країни-7" розсекретила, що на шоу найсильніші учасники саме з Білорусі: "Вокалісти з Білорусі завжди неймовірно сильні, особливо у дорослих сезонах! Співають як справжні професіонали Де ви тільки таких педагогів берете?

Тіна Кароль концерт в Білорусі_1
kp.by

А діти вражають щирістю – той же Руслан Асланов або Рафаель з Гомеля – такий променистий, щирий і грайливий".

Тіна Кароль концерт в Білорусі_4
kp.by

Говорила Тіна Кароль і про особисте: як живе одна і як виховує сина: "Я давно навчилася бути всім будинку і всім - на роботі. Давно усвідомила, що ця ноша – тільки на моїх плечах, і мені вона подобається. Так, мені довелося, просто не на кого покласти, так що я повинна бути і філософом, і раціоналістом.

Тіна Кароль концерт в Білорусі_5
kp.by

Є такий стереотип, що тільки чоловік може прийняти вольове рішення – я не вважаю так. Жінки більш сміливі, вони швидше відчувають небезпеку, може бути, тут якось задіяний материнський інстинкт? Жінки і більш гнучкі, готові кардинально кинути все, що вело їх до цього моменту, і розгорнути кермо на 180 градусів. Кажучи загалом, я, звичайно, кажу про себе. У мене вистачило духу і сили волі видертися з найскладніших життєвих ситуацій, значить, далі все теж буде дарма!"

Тіна Кароль концерт в Білорусі_6
kp.by

Про свого сина Веніаміна співачка розповідає з особливою теплотою: "Я бачу, що йому важливо бути першим. Ось він зовсім недавно пішов на фехтування - і йому важливо мати саме золото. І дуже засмучується, якщо не виходить. Я кажу: "Веня, успіх повинен бути підготовлений, якщо що-небудь відбувається спонтанно, воно так само швидко згасає".

Тіна Кароль концерт в Білорусі_7
kp.by

До речі, так і з артистами – спонтанний успіх недовговічний, а успіх підготовлений потрібно постійно підтверджувати".

Тіна Кароль концерт в Білорусі_9
kp.by

Історію життя співачки глядачі почули прямо зі сцени. Симбіоз одкровень, якими пронизані всі пісні хіти неможливо слухати без сліз: на одній з пісень співачка розплакалися сама. Але радості і щастю теж було місце в концерті. Незважаючи на серйозний статус концертного майданчика, публіці дозволили танцювати в проходах та біля сцени. Сама Тіна також не раз спускалися в зал, щоб обійнятися з фанатами. Виконуючи свою відому пісню "Україна - це ми" Кароль побажала усім єдності і мирного неба над головою.

Нагадаємо, Тіна Кароль першою зібрала команду маленьких вокалістів "Голос.Діти-3".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: