Тіна Кароль в обтислій сукні з шовку переспівала самого Бочеллі

Тіна Кароль в обтислій сукні з шовку переспівала самого Бочеллі

Фото: instagram.com/_fantina

Зірки виступили на площі Конституції біля Маріїнського парку в Києві.

Українська співачка Тіна Кароль, яка нещодавно представила свій проєкт "Молода кров", заспівала в дуеті зі світовою легендою музики, володарем премії "Греммі" Андреа Бочеллі.

Його концерт відбувся 24 серпня в рамках святкування 30-річчя Незалежності України на площі Конституції біля Маріїнського парку в Києві. Для свого виступу Тіна Кароль обрала жовту сукню з шовку Georges Chakra.

Артистка також взяла участь у спеціальному випуску ТСН, символічно виконавши пісню "Україна - це ти" в прямому ефірі. Співачка виступила в історичному центрі столиці на Золотих воротах. Біла сукня від кутюр'є Georges Chakra, в якій виступала Кароль, була інкрустована дорогоцінними каменями і важило 10 кілограм.

Святкові виступи в День Незалежності Тіна Кароль завершила на стадіоні "Олімпійський". Співачка виступила в фіналі урочистого концерту "День Народження Країни", виконавши свої знамениті хіти "Намалюю тобі зорі", "Ніжно", "Закрити твої очі". Свій хіт "Україна - це ти" Тіна Кароль виконала з артистами свого альбому дуетів "Молода кров" Аліною Паш, Wellboy і САМНАСАМ.

Нагадаємо, що раніше співачка взяла участь у президентській премії "Національна легенда України", будучи презентером премії для Софії Ротару. У вітальній промові Кароль сказала, що у Ротару багато шанувальників по всьому світу, і вона не виняток. Під час премії співачка також виконала пісні "Край" і "Червона рута".

Повʼязані теми:

Наступна публікація