Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіна Кароль відкрила у Великобританії Центр української громади

Співачка подарувала старовинну ікону.

Тіна Кароль відкрила Центр української громади у Великій Британії.

Нове місце, де відтепер зможуть збиратися українці, – у містечку Дербі, неподалік від Лондона. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відкриття стало можливими завдяки спільним пожертвам співачки та місцевих українців. Патріотизм цих діаспорян сильно вразив Тіну Кароль під час одного з концертів у Лондоні, коли кілька тисяч її британських шанувальників разом з нею а капела заспівали гімн України. Тоді Тіна не втрималась і стала перед публікою навколішки.

Тепер співачка багато часу проводить у столиці Великої Британії, пише там свій черговий альбом, а тому не змогла не приїхати на великодні свята в гості до місцевої української громади. На урочисте відкриття центру Тіна Кароль прибула не сама – привезла свого сина Веніаміна. Він ще рік тому висвятився на пономаря і в Дербі прислужував отцеві під час служби.

Діаспоряни були розчулені також подарунком співачки – Тіна Кароль презентувала Центрові старовинну афонську ікону "Богородиця неустанної помочі", якій понад 400 років.

"Я здивована, наскільки об'єднані, наскільки сильні духом, як Україна процвітає тут. Я хочу сьогодні подарувати Центру ікону, яка буде допомагати боротися з усілякою спокусою і допоможе бути сильними", – сказала Тіна Кароль.

Відео Тіна Кароль відкрила Центр української громади у Великій Британії

Залиште свій коментар

Вибір редакції