Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян прокоментували закриття "ВКонтакте" в Україні

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян прокоментували закриття "ВКонтакте" в Україні

Фото: Кінотеатр "Оскар"

Відома пара підтримує блокування російської соцмережі.

Знаменита українська пара Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян підтримали блокування російських сайтів "ВКонтакте" та "Одноклассники" в Україні.

В коментарі сайту ТСН.ua Матвієнко поділилася, що вважає доречним закриття "ВКонтакте", оскільки ця соцмережа "наносить шкоду підліткам".

"Я користуюсь всіма соціальними мережами. Адже, я - артист, тому використовую соцмережі в цілях промо, інформую про новини, спілкуюсь з шанувальниками. Але я переконана, що в наш час соціальні мережі забирають занадто багато часу. Краще приділяти його реальному життю: родині, відпочинку, розвитку, живому спілкуванню з людьми. Що стосується конкретних сайтів, то я би однозначно закрила б "ВКонтакте". Вважаю, що цей сайт наносить шкоду підліткам. Тема з "синіми китами", знайомства з маніяками, порнографічне відео, яке гуляє сайтом. Це все доступно нашим дітям, які можуть зареєструватись в соцмережі незалежно від віку. Вважаю, що з цим треба боротись. Я за заборону цього сайту. Якщо наразі в когось цей закон викликає шок і незручність, то точно можу сказати, що все в світі можна замінити і відкрити нові можливості!" - сказала Тоня.

У цьому підтримує кохану й співак Арсен Мірзоян. Музикант розповів, що був зареєстрований у "ВКонтакте", однак досить швидко видалився. Арсен дивується, як можна бути прихильним до сайту, "на якому неліцензійне використання всього".

"Я за закриття "Однокласників" та "ВКонтакте". "Однокласники" вважаю "атавізмом". Ніколи не мав на ньому профілю. Щодо "ВКонтакте", то зареєструвався там в 2011 році і видалився досить швидко. Як можна бути прихильним до сайту, на якому неліцензійне використання всього: відео, музики, фото. Треба нарешті почати за цим слідкувати. Ще однією важливою причиною для закриття " ВКонтакте" вважаю його доступність для юної аудиторії. Хочеться застерегти дітей від контенту, яким він наповнений. Цей сайт - загроза для підлітків. Це втрата часу, нічна мережа не замінить живого спілкування зі справжніми друзями, не можна так виховувати своїх дітей", - впевнений артист.

Нагадаємо, раніше свою думку стосовно закриття "ВКонтакте" та "Одноклассники" висловили фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна та продюсер Олена Мозгова.

Повʼязані теми:

Наступна публікація