Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві скасували концерт пам'яті Кузьми "Скрябіна"

Шанувальникам вже повертають гроші за придбані квитки.

В українській столиці скасували концерт пам'яті Кузьми "Скрябіна", який мав відбутися 6 лютого у Палаці Спорту.

Як повідомили організатори заходу, багато шанувальників загиблого у страшній ДТП Андрія Кузьменка хотіли потрапити на концерт. Зараз всім, хто придбав квиток, повертають гроші.

За словами адміністратора офіційної сторінки гурту "Скрябін" "ВКонтакте" Ірини Ткач, річниця загибелі Кузьми "не є подією, заради якої варто збирати такі концерти".

"Концерт скасований, і зараз гроші за квитки повертають всім, хто звертається до організаторів. Нам дуже важко морально давалася підготовка до концерту, і, незважаючи на велике бажання шанувальників, ми прийняли рішення скасувати його. Річниця загибелі - це не та подія, заради якої варто збирати такі концерти", - прокоментувала Ткач, пише "Комсомольская правда".

За словами адміністратора сторінки групи "Скрябін" у "ВКонтакте", організатори планують зробити великий та гарний захід до дня народження Кузьми, 17 серпня.

Інформацію щодо концерту у День народження Кузьми підтвердив і гітарист "Скрябіна" Олексій Зволинський.

"Так, швидше за все концерт буде приурочений до дня народження. Неетично відзначати день смерті. Гроші за квитки повертатимуть. Так вийшло, що організатори вирішили провести концерт, а мама Андрія наполягла на тому, що все-таки проводити такий захід в день смерті - якось неправильно", - сказав музикант.

Нагадаємо, життя фронтмена гурту "Скрябін" Андрія "Кузьми" Кузьменка трагічно обірвалося 2 лютого 2015 року. Артист загинув у ДТП.

Залиште свій коментар

Вибір редакції