Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У вагітної Хлое Кардашян через чутки про зраду нареченого почалися передчасні перейми

Дитина зірки може з’явитися на світ раніше запланованого терміну.

Вагітна Хлое Кардашян, нареченого якої заскочили за зрадою з іншою жінкою, передчасно може народити свою довгоочікувану дитину.

У зірки почалися передчасні перейми і її родина стрімголов прямує до неї у Клівленд, де Хлое вирішила народжувати, повідомляє портал TMZ.

Ймовірно, перейми почалися, коли на перших шпальтах таблоїдів з'явилися докази невірності її 27-річного нареченого.

Нагадаємо, в Мережу потрапило відео, в якому спортсмен цілується з двома дівчатами, а потім його помітили біля дверей готелю з працівницею стрип-бару Лені Блер.

За терміном Хлое повинна народити наприкінці квітня, але тепер є ризик, що її первісток може з'явитися на світ раніше. Її мати Кріс Дженнер негайно вирушила з Лос-Анджелеса до Клівленда.

"Кріс вже в Клівленді і надає Хлое всіляку підтримку. Кім прилетить найближчим часом. Хлое перебуває в пригніченому емоційному стані, і вони намагаються їй допомогти", - сказав інсайдер виданню People.

Також він додав, що новини про зради коханого Хлое стали для її рідних шоком, і тепер вони хочуть, щоб вона припинила стосунки з батьком своєї майбутньої дитини.

"Трістан викликав гнів у всій сім'ї Кардашян. Зараз головне для них усіх - скоріше привезти Хлое додому і не наразити на небезпеку дитину. Рідні Хлое впевнені, що в її інтересах припинити стосунки з Трістаном, але в будь-якому випадку вони її будуть підтримувати, яке б вона рішення не ухвалила", - повідомив інсайдер.

Вся сім'я засмучена поведінкою Трістана Томпсона, через що навіть відписалася від нього в Instagram.

Залиште свій коментар

Вибір редакції