В Оззі Осборна діагностували невиліковну хворобу

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Оззі Осборна діагностували невиліковну хворобу

Фото: Associated Press

Виконавець заявив, що більше не може приховувати боротьбу із недугом.

Британський рок-музикант Оззі Осборн, який записав ліричну баладу із Елтоном Джоном, розповів про виявлену в нього хворобу.

У музичної легенди діагностували хворобу Паркінсона. Про це 71-річний Осборн повідомив в ефірі шоу Good Morning America. Недуг у артиста виявили 2019 року, який Оззі називає "найтяжчим у його житті". За словами музиканта, це почалося після падіння, через яке його прооперували на шиї минулого року. Після цього Осборн почав відчувати нервові болі.

"Мені довелося перенести операцію на шиї, яка закрутила всі мої нерви. Я з'ясував, що у мене легка форма", – сказав артист, перш ніж звернутися до дружини Шерон, щоб назвати свій діагноз.

Кохана Оззі Шерон продовжила: "Це Паркін 2, який є формою Паркінсона. Існує так багато різних типів Паркінсона. Це не смертний вирок, але це впливає на нерви у тілі. Це як у вас буде хороший день, потім ще один хороший день, а потім насправді поганий день", – додала дружина виконавця.

Оззі Осборн також повідомив, що у нього німіє рука та холонуть ноги. Рок-музикант додав, що у квітні він поїде до Швейцарії, щоб звернутися за порадою до професора, який спеціалізується саме на цій формі хворобі, оскільки у США подружжя уже звернулося до усіх можливих лікарів.

"Я ніяк не дочекаюся одужання, щоб продовжити гастролювати. Мені це потрібно. Музика – мій наркотик", – зізнався Осборн.

Нагадаємо, не так давно Оззі Осборн випустив сольну пісню Under The Graveyard. Композиція увійде до нової платівки артиста.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація