Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вагітна Кеті Перрі пригадала, як ледь не зчинила самогубство

Вагітна Кеті Перрі пригадала, як ледь не зчинила самогубство

Співачка важко переживала розставання з Блумом 2017 року.

Популярна американська співачка Кеті Перрі розповіла, що думала про самогубство після розриву з коханим 2017 року.

Як відомо, зірка, яка чекає на народження дитини від нареченого Орландо Блума, три роки тому, після 10 місяців стосунків на деякий час розійшлася з ним.

Саме тоді, за словами зірки, вона також була засмучена через альбом Witness, який провалився. Перрі зазначила, що це була її перша невдача в музичній кар'єрі і це її дуже зламало. Все це і стало причиною виникнення думок про суїцид.

Про це Кеті розповіла виданню The Sun.

Моя кар'єра йшла цією траєкторією, коли вона піднімалася, піднімалася і піднімалася, і тоді у мене був найменший зсув, не такий великий з зовнішньої точки зору. Але для мене це було сейсмічним. Також я розійшлася зі своїм хлопцем. Я тоді віддавала так багато, і це буквально зламало мене навпіл
пригадала співачка

Проте зірка зауважила, що відновитися допомогла їй віра в Бога, і відзначила, що наразі вона почувається добре після всіх проблем з психічним здоров'ям.

Нагадаємо, нещодавно Кеті Перрі розповіла про захоплення свого нареченого, актора Орландо Блума. Як виявилося актор - пристрасний фанат конструкторів Lego і навіть має власну кімнату, перетворену на музей його виробів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції