Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакарчук вразив "особливою піснею свого життя"

"Океан Ельзи" представив нову композицію та відео.

Емоційний Святослав Вакарчук презентував неймовірно проникливу композицію під назвою "Мить".

Нова пісня та відео до неї від "Океану Ельзи" зчинили неабиякий ажіотаж серед прихильників музикантів.

Фронтмен колективу розповів на власній сторінці у соцмережі, як саме створювалася неймовірно прониклива композиція.

"Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні. Але "Мить"- особлива пісня.  Її історія важить для мене не менше, ніж сама пісня. А може й більше. Лютий 2015 року. Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих.  А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні, про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись поки не написав пісню. Написав дуже емоційно за декілька хвилин. Взяв гітару і разом з мелодією почали з'являтися слова, а за 15 хвилин вона вже була готова, майже готова. За винятком маленької, але важливої "миті", яка не відпускала мене. За винятком останнього рядка пісні. Я відчував, що висловив не все", - поділився артист.

 

ПРЕМ'ЄРА нової пісні та відео - "Мить"Святослав Вакарчук: "Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні ... Ал...

Posted by Okean Elzy (official) on 4 декабря 2015 г.

Святослав зізнався, що важливий, останній рядок пісні віднайшов після того, як відвідав пораненого бійця АТО в госпіталі.

"Наприкінці травня я був в госпіталі. Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку. І з цим дуже важким пораненням він провів 4 доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи, але він вижив! Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом! Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час", - наголосив Вакарчук.

Нагадаємо, "Океан Ельзи" презентував яскравий кліп на пісню "Життя починається знов".

Залиште свій коментар

Вибір редакції