Ведучий проекту "Світ навиворіт" Дмитро Комаров з'їв смертоносну рибу

Також ведучий покаже, наскільки менталітет і культура японців відрізняється від європейських.

Щочетверга в екстремальному тревел-шоу "Світ навиворіт" ведучий Дмитро Комаров відкриває глядачам приголомшливі і маловідомі факти про країну сонця, що сходить, Японію.

Так, сьогодні о 22:00 глядачі "1+1" побачать новий випуск найбільш гостроцікавого сезону програми, в якому Дмитро Комаров побуває в столиці роботів Токіо і навіть спробує сніданок, який приготувала "розумна машина".

Крім того, телеведучий покаже, наскільки менталітет і культура японців відрізняється від європейських, і розповість про індустрію розваг для дорослих, яка дуже популярна в Японії.

"В Японії дуже популярні так звані Love-готелі. Кожен японець хоча б раз бував у ньому, а багато хто відвідує їх регулярно. І не соромиться про це говорити", - розповів Дмитро.

Цікаво, що в сьогоднішньому випуску телеглядачі "1+1" стануть свідками однієї з найбільш ризикованих пригод ведучого проекту "Світ навиворіт" за всю історію програми. Дмитро Комаров зважився випробувати удачу і скуштувати смертоносну рибу фугу, від якої не існує протиотрути.

"Це найнебезпечніший делікатес в моєму житті. Отрути однієї риби фугу досить, щоб убити 40 осіб", - зазначив телеведучий перед тим, як скуштувати шматочок сирої фугу.

Чим закінчиться для Дмитра Комарова дегустація однієї з найнебезпечніших страв у світі, численні шанувальники проекту "Світ навиворіт" дізнаються вже сьогодні о 22:00 на "1+1".

Залиште свій коментар