"Відчайдушній домогосподарці" Гаффман висунули позов на 500 мільярдів доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скандал акторки щодо шахрайства та корупції триває.

Голлівудська акторка, зірка серіалу "Відчайдушні домогосподарка" Фелісіті Гаффман та акторка Лорі Лафлін, яких нещодавно було заарештовано у справі з підкупом керівництва декількох коледжів, продовжують пожинати плоди масштабного скандалу.

Так, окрім того, що акторки втратили роботу і видалили свої акаунти в соцмережах, так їм ще висунули позов на рекордні 500 мільярдів доларів.

Одна матір з Каліфорнії, чий син не вступив в університет, звинувачує в цьому Фелісіті і Лорі.

Фелісіті Хоффман_2
Associated Press
Фелісіті Гаффман та Лорі Лафлін

Дженніфер Кей Той подала колективний позов від всіх батьків, чиї діти не пройшли вступні випробування, до Вищого суду округу Сан-Франциско, звинувативши акторок в заподіянні моральної шкоди, цивільній змові і шахрайстві, повідомляє видання DeadLine.

"Тепер я розумію, чому мого сина не прийняли в коледж - все це через змову багатих людей і директорів навчального закладу. Я злюся і сумую, оскільки відчуваю, що мій син, моя єдина дитина, був позбавлений можливості вчитися в коледжі не тому, що погано готувався, а тому, що багатії вирішили, що їхні діти пройдуть без труднощів - за допомогою грошей, брехні і підкупу" , - йдеться в позові.

Нагадаємо, Гаффман та Лафлін були серед 50 осіб, названих у передбачуваній змові з метою обдурити і підірвати конкурсні надходження студентів в елітні коледжі та університети, згідно з даними прокуратури США.

Гаффман звинувачується в тому, що вона заплатила 15 000 доларів в рамках схеми шахрайського підвищення показників її дочки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції