Зірку "Відчайдушних домогосподарок" Гаффман заарештували за хабарництво

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка опинилась у центрі скандалу.

Голлівудська акторка, зірка "Відчайдушних домогосподарок" Фелісіті Гаффман потрапила у неабиякий скандал.

56-річна знаменитість, а також акторка Лорі Лафлін були заарештовані у справі з підкупом керівництва декількох коледжів, повідомляє Associated Press.

Фелісіті Хоффман_2
Associated Press
Фелісіті Гаффман та Лорі Лафлін

Прокуратура США розкрила злочинну схему, до якої було залучено щонайменше 40 осіб серед яких бізнесмени, юристи та зірки Голлівуду. Представники правосуддя звинуватили десятки людей в хабарах і махінаціях при вступі їхніх дітей до коледжів та престижних університетів.

Уточнюється, що заможні батьки підкуповували співробітників коледжів і працівників в центрах тестування, щоб допомогти своїм дітям потрапити до найбільш елітних шкіл в країні.

Щодо Гаффман, чий телефон прослуховувало ФБР, то вона і її чоловік внесли велику суму, щоб їхній старшій дочці допомогли скласти вступні іспити до коледжу. Акторка Лорі Лафлін так само купила для своїх дочок зарахування до престижного навчального закладу.

Фелісіті Хоффман_3
Associated Press
Чоловік Гаффман Вільям Мейсі

Також повідомляється, що цю аферу вже зараз називають найбільшою в історії міністерства юстиції США, тому що в шахрайських схемах брало участь близько 200 осіб у всій країні.

Однак за повідомленням видання Deadline чоловік Хаффман, актор Вільям Мейсі вніс заставу в розмірі 250 тисяч доларів та акторку звільнили. Також відомо, що 29 березня Фелісіті Хаффман повинна з'явитися у суді Бостона.

Фелісіті Хоффман_4
Associated Press
Фелісіті Гаффман на виході з суду Лос-Анджелеса

Нагадаємо, нещодавно голлівудський оскароносний актор Леонардо Ді Капріо також виявився втягнутий у скандал у справі про масштабне розкрадання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції