Зірка "Відчайдушних домогосподарок" Кросс подолала рак заднього проходу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірка "Відчайдушних домогосподарок" Кросс подолала рак заднього проходу

Марсія Кросс / Getty Images

Акторка розповіла про боротьбу з онкологією.

Зірка серіалу "Відчайдушні домогосподарки" Марсія Кросс приголомшила шанувальників відвертою звісткою.

Акторка зізналася, що мала рак заднього проходу. На сторінці в Instagram виконавиця ролі Брі Ван Де Камп лишила пост, у якому зізналася, що у неї жахлива хвороба.

"Я так вдячна і щаслива бути живою, але так сумно, що не стало мого волосся... Зараз його довжина всього 2,5 сантиметра. Є тут хтось, хто також втратив волосся через рак? Поділіться", - написала Кросс під фото, де зображена з поголеною головою.

Артистка поділилася, що їй довелося пройти хіміотерапію. Шанувальники кинулися підтримувати Марсію. Невдовзі акторка повідомила, що хвороба у минулому – їй вдалося подолати онкологію.

"Прошу вибачення, що ввела в оману своєю публікацією. Я подолала рак. Зараз зі мною все гаразд. Це було важко, але я здорова і щаслива", - додала Марсія і наголосила, що заверишла лікування близько 8 місяців тому.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love love love Healthy Marcia! Xoxoxo❤️❤️❤️

Публикация от reallymarcia (@reallymarcia)

Нагадаємо, що у зірки серіалу "Зачаровані" Шеннен Догерті 2015 року діагностували рак молочної залози. З хворобою артистка боролася довгі два роки. У травні 2016 року Догерті перенесла мастектомію, трохи пізніше хіміотерапію, після чого почала радіотерапію. 28 квітня 2017 року Шеннен повідомила про ремісію хвороби.

Наступна публікація