Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віктор Павлік розповів, як почувається його онкохворий син

Співак зазначив, що Павлові вже краще.

Український співак Віктор Павлік, син якого вже близько чотирьох місяців бореться з саркомою хребців, розповів про теперішній стан Павла.

Артист у сюжеті "Сніданку з 1+1" зазначив, що стан 19-річного сина, якому була проведена операція в інституті нейрохірургії,  вже кращий.

"Дякую всім людям, які молилися, які підтримували, ми лікуємося у нас все йде на покращення, аналізи все краще і краще. Проходимо хіміотерапію. Слава Богу за все, дуже відчувається Ваша підтримка", - повідомив співак.

Зауважимо, що подальше лікування планувалося в Ізраїлі, але Павло категорично був проти їхати за кордон, тому зараз перебуває в Києві в інституті онкології. Завдяки небайдужості та підтримці людей, сім'я має можливість продовжувати лікування, хоч Павлік вже і припинив збір коштів.

ВідеоВіктор Павлік розповів про лікування онкохворого сина

Уже близько чотирьох місяців син Віктора Павліка бореться зі страшною онкологічною хворобою – саркомою хребців. Аби дізнатися про стан хлопця та як проходить лікування – ми зв’язалися зі співаком.

Віктор Павлік розповів про лікування онкохворого сина

"Як кажуть не май 100 рублів, а май 100 друзів і в даному випадку я думаю, що те що в мене є стільки друзів по всій планеті по всій землі – це є дуже-дуже приємно. Спасибі Вам велике. Будьте благословенні і слава Богу, слава Україні", - додав виконавець.

Нагадаємо, раніше Віктор Павлік повідомив, що для порятунку сина він вирішив розпродати власну колекцію гітар

Залиште свій коментар

Вибір редакції