Євробачення 2016: конкурс змінює правила підрахунку голосів та балів

Нововведення створять інтригу навколо імені переможця.

Міжнародна музична першість "Євробачення", цьогорічного представника на яку українці оберуть вже цієї неділі,  зазнає змін у підрахунку отриманих балів.

Якщо раніше оцінки глядачів і журі підсумовувалися, то тепер кожна країна буде оголошувати вердикти журі і глядачів окремо. Таким чином, учасники будуть окремо отримувати бали суддів і шанувальників з кожної країни.

Оргкомітет конкурсу вдався до нововведень заради скорочення часу самої церемонії та аби розпочати оголошення результатів відразу після закриття ліній для голосування.

Одразу після здійснення вибору глядачами, кожна країна повідомить про результати голосування національних журі.

Підсумкове рішення стосовно переможців оголошуватимуть вже ведучі. Так, спрогнозувати лідера турнірної таблиці буде вкрай складно, на відміну від попередніх років.

Якщо, з якихось причин, голосування глядачів у певній державі не відбудеться, його замінить не вердикт журі, а середній результат по голосуванню інших країн з кошиків, затверджених ЄВС і Оргкомітетом конкурсу.

Якщо дві або більше країн отримають однакову кількість балів, переможцем буде оголошена держава-учасниця, яка отримала бали від найбільшої кількості країн (у цьому випадку, як раніше на конкурсі, будуть братися до уваги об'єднані бали журі та глядачів).

Нагадаємо, "НЕАНГЕЛІВ" звинуватили у плагіаті конкурсної пісні для нацвідбору "Євробачення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: