"Євробачення-2021": хто як голосував за Україну у фіналі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Євробачення-2021": хто як голосував за Україну у фіналі

Getty Images

Глядачі конкурсу високо оцінили виступ Go_A.

Цьогоріч переможцем міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2021" став італійський рок-гурт Måneskin з піснею Zitti E Buoni.

Своєю чергою, представники від України, гурт Go_A, посіли п'яте місце. Зазначимо, що за невідомих причин журі різних країн ставили номеру українців не надто високі бали. Лише від журі Литви Україна отримала 12 балів. Інші ж або взагалі не ставили жодного балу, або давали від 1 до 8. У підсумку від журі ми отримали 97 балів.

Читайте також: Перемога Італії та Україна у лідерах: як минув фінал "Євробачення-2021" у фото

Проте глядачі конкурсу зовсім не погоджуються з думкою журі. Оскільки у підсумку публіка віддала Go_A один з найвищих балів, а саме 267. І за результатами оцінок глядачів ми опинилися на другому місці. Та у сумі з балами журі – Україна посіла почесне п'яте місце.

Як глядачі та журі голосували за Україну

eurovision.tv

Нагадаємо, що цьогоріч міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2021" відбувався у Роттердамі, Нідерланди.  Конкурс тут минув завдяки перемозі Дункана Лоуренса 2019-го. Як відомо, 2020-го конкурс був скасований через пандемію коронавірусу. Цьогоріч організатори його все ж таки організували, однак з дотриманням певних умов. Так, у глядацькій залі Ahoy Arena перебувало лише 3,5 тисячі глядачів, а учасники кожні 48 годин здавали тест на коронавірус.

Детальніше про переможців конкурсу, гурт Måneskin з Італії, читайте у нашому матеріалі.

Наступна публікація