Юрій Горбунов зізнався, що мріє про продовження роду

Ведучий розповів про своє життя поза кадром.

Зірка каналу "1+1", ведучий проекту "Голос країни" Юрій Горбунов, який отримав звання "Народний артист України", став героєм нового випуску журналу "Наталі".

В інтерв'ю глянцю Горбунов розповів про початок своєї кар'єри, про доленосний випадок, який привів його до театрального інституту в Київ.

"Я ніколи не мріяв про театр. Усе сталося випадково. Мене запросили на попереднє прослуховування до екзаменаційної комісії Київського театрального інституту імені Карпенка-Карого, яка приїхала до нас в Івано-Франківськ. З двохсот кандидатів відібрали лише двадцятьох, які поїхали на іспити до Києва. З двадцяти нас вступило тільки п'ятеро. Конкурс складав майже сімдесят осіб на місце. Саме це кардинально змінило моє життя", - розповів Горбунов.

Окрім того, Юрій торкнувся й теми особистого життя. Розкривати всіх карт Горбунов не став, однак зізнався, що наразі у його стосунках присутні зміни.

"Сьогодні моє особисте життя у стані змін. Тому ніяких коментарів з цього приводу я не даю. Коли ми домовимось про події, які можна оприлюднити, я вам розповім. А зараз — ні. Єдине, що я можу сказати про стосунки, — люди повинні бути щасливими", - зауважив ведучий.

Горбунов також вважає, що другу половинку реально зустріти у тому товаристві, де люди працюють або відпочивають.

"Їх зближують щоденні дрібниці та спільні інтереси. У транспорті або театрі — теж трапляється, але це, скоріше, виняток. Людям, пов'язаним однією професією, нічого зайвого пояснювати не треба. Наприклад, що таке для артиста період зйомок, виснажливий режим, восьмигодинний знімальний день упродовж трьох місяців. Тож тим, хто добре знається на нюансах кінопроцесу, набагато легше порозумітися. Взагалі, якщо чоловік і жінка вирішують жити разом, то вони все одно йдуть на компроміси і змінюють своє життя", - підсумував Горбунов.

Юра відкрив секрет, як він працює над своєю фізичною формою. Виявляється, ведучий довгий час займається йогою. У цій практиці він знайшов душевну та фізичну насолоду.

"Ми постійно живемо у напруженні, тому сучасним людям треба уміти розслаблятися і контролювати свої емоції", - сказав Горбунов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: