Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зібров розповів про "величезні проблеми" Повалій після роботи на Януковича

Співак наголосив, що вони з Повалій намагаються не говорити на політичні теми.

Народний артист України Павло Зібров, який відсвяткував 60-річний ювілей у компанії Таїсії Повалій, товаришує зі співачкою понад 25 років.

Після того, як Повалій втекла до Росії, Зібров не припинив з нею спілкування. За словами артиста, вони з Таїсією просто не обговорюють політичні теми, оскільки може "виникнути конфлікт".

"У неї свої політичні уподобання, у мене свої. Я Юлю Тимошенко любив, люблю і буду любити. От вона мені подобається вже років 15. От я з цією політичною партією був на одних виборах, других, на президентських виборах. Я це роблю із задоволенням. Це моє переконання. У них переконання інші. Чому я маю їх переконувати, що з "регіонами" не варто мати нічого спільного? Чверть країни була з "регіонами", так що з того? Усіх розстріляти?" - сказав Зібров, пише "Лайм".

Також Зібров додав, що після того, як Янукович всіх кинув, і Повалій у тому числі, у співачки з’явилися "величезні проблеми".

"У неї були такі переконання, і вона з ними залишилась. Можливо, зараз вже і помінялось, я про це не знаю, але думаю, що помінялось. Тому що Янукович кинув всіх. І зараз вона має величезні проблеми через це", - поділився народний артист.

Павло Зібров вважає, що артист не має права бути поза політикою, оскільки його напряму обходить ця ситуація. На думку артиста, людина "може бути або активним політиканом, або пасивним".

Щодо тих українських зірок, які переїхали до Росії останнім часом, Зібров сказав:

"Вони зробили свій вибір, і що б там не говорили, вони вибір свій свідомо зробили, вони дорослі. Це не діти, за яких продюсер вирішив. Що я можу сказати? Та ж Ані Лорак хай не ображається, коли приїжджає в Україну. Але думаю, що вона це розуміє, і скоро поїде".

До слова, нещодавно Ані Лорак приголомшлива українців. Лорак вперше за останні три роки з’явилася на українській сцені. Артистка виступила на сцені палацу "Україна" на концерті балету Freedom.

Залиште свій коментар

Вибір редакції