Зірки серіалу "Хазяйка" розповіли про залаштунки фільму

Головні ролі у стрічці виконали Володимир Горянський та Олена Стефанська.

Виконавці головних ролей у серіалі "Хазяйка", Володимир Горянський та Олена Стефанська, розказали про залаштунки фільму, прем'єру якого глядачі побачать уже сьогодні о 21:00 на каналі "1+1".

У серіалі Олена Стефанська виконала роль хазяйки шахти і усього міста Аліни Хмельовської, а Володимир Горянський роль її спільника – Анатолія Плахотнюка.

"Олена так ужилась в роль, що інколи я її боявся. Іноді за лаштунками доводилось її смішити, щоб розрядити атмосферу", - зауважив Володимир Горянський, який виконав у серіалі роль депутата, який не зупиняється ні перед чим у досягненні своєї мети.

А деякі сцени доводилось і перезнімати.

"Коли Володя дивився на мене таким серйозним поглядом у кадрі, що відповідає його образу,  я інколи "кололась", тому що знаю його зовсім іншою людиною у житті", - додала Олена Стефанська.

Серіал знято командою "1+1 Production" за участі українських акторів. Ролі у серіалі виконали  Катерина Варченко, Марк Дробот, Сергій Радченко.

За сюжетом дія 24-серійної драми відбувається у маленькому шахтарському містечку Аніканове. У цьому місті все  - на землі та під землею – належить "хазяйці". У всіх її справах їй допомагає головний підпільник, народний депутат і корупціонер Володимир Плахотнюк. Дія у перших серіях відбувається у розкішному будинку хазяйки, де все підкорено її слову, навіть почуття її власних дітей.

"Хазяйка" - це адаптація латиноамериканської новели "La Patrona". Олена Стефанська зізналась, що не дивилась інші версії, щоб вжитись в роль і показати глядачу нову і свіжу емоцію. А Володимир Горянський має наміри подивитись латиноамериканську "Хазяйку" і впевнений, що українська версія буде більш динамічною.

Дивіться 24-серійну драму "Хазяйка" з понеділка по четвер о 21.00 на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, що саундтреком до фільму стала композиція Тіни Кароль "Сдаться ты всегда успеешь".

ВідеоВолодимир Горянський розповів, що почав боятися «Хазяйку» Олену Стефанську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: