Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки серіалу "Школа. Недитячі ігри" Бойко та Василенко розіграли кохання у кліпі

Андрій Бойко зняв відео на пісню "Мир на двоих".

Один з головних акторів серіалу "Школа. Недитячі ігри", учасник "Голосу.Діти" Андрій Бойко зняв кліп на пісню "Мир на двоих", йдеться у  "Сніданку з 1+1".

Разом із Андрієм головну роль у відео зіграла його колега за серіалом Ліза Василенко. У кліпі розповідається історія стосунків між двома молодими людьми, усі їхні емоції та переживання, переламні миті з боротьбою почуттів.

ВідеоАктор серіалу “Школа. Недитячі ігри” презентував кліп на свою пісню “Світ на двох”

Андрій Бойко, один з головних акторів серіалу «Школа. Недитячі ігри» зняв кліп на пісню Світ на двох. Це історія стосунків між двома молодими людьми, усі їхні емоції та переживання, переломні миті з боротьбою почуттів. Разом із Андрієм головну роль у кліпі зіграла його колега по серіалу Ліза Василенко. За словами співака та актора Андрія Бойка, для нього ця прем’єра особлива. Подібних серйозних та глибоких за змістом  робіт в творчості хлопця ще не було. До того ж, ця пісня та відеоряд до неї – це своєрідне звернення до закоханих будь-якого віку. Для Лізи Василенко подібний досвід також треба вважати першим, до цього актриса не знімалась у музичних кліпах. 

Актор серіалу “Школа. Недитячі ігри” презентував кліп на свою пісню “Світ на двох”

За словами співака та актора Андрія Бойка, для нього ця прем’єра особлива. Подібних, серйозних та глибоких за змістом  робіт в творчості хлопця ще не було.

До того ж, ця пісня та відеоряд до неї – це своєрідне звернення до закоханих будь-якого віку, що є сили берегти свої почуття. Для Лізи Василенко подібний досвід також треба вважати першим, до цього акторка не знімалась у музичних кліпах.

Нагадаємо, що тиждень тому Ліза Василенко випустила свою першу пісню. Артистка представила композицію "Может быть".

Залиште свій коментар

Вибір редакції