Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знаменита українська модель заявила, що стане президентом України

Аліна Байкова обурена тим, що в країні панує безлад.

Знаменита українська модель та благодійник Аліна Байкова попри те, що працює та мешкає у Нью-Йорку, дуже переймається подіями в Україні, йдеться у "Світському житті".

Вона вже три роки поспіль допомагає дітям Африки у Канні, а цього року вирішила збирати кошти для українських дітей.

Також чи не на всіх світських заходах Аліна з'являється у вбраннях від українських дизайнерів.

"Для мене дуже важливо прославляти Україну, я дуже багато хочу зробити для країни, тому що я розумію, що у мене є голос, люди слухають, люди підтримують. І я знаю, якщо я понесу правильне повідомлення для людей, вони це слухатимуть", - впевнена Байкова.

Попри те, що Аліна ще дитиною поїхала працювати закордон, вона залишилася патріоткою України. Ба більше, Байкова має намір колись балотуватися у президенти країни.

"У нас безлад в країні. Це треба все владнати. Як я сказала деяким друзям, я буду президентом України, коли мені буде 40 років. Я обіцяю вам. Тому що це не нормально. Якщо до того часу не знайдеться хтось, хто приведе країну до ладу. Ми віримо у кожного, кого обираємо, у нас демократія в країні. Але наша демократія неправильна. Я бачу точно, що нам треба змінити в Україні. У нас потенціал бути гарною країною. Ми Європа, ми маємо товаришувати з усіма. Війни не має існувати", - сказала Аліна.

Відео Топ-модель Аліна Байкова готова допомагати Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції