Адмінсуд підтвердив, що НБУ у законний спосіб збанкротив банк Януковича

Нацбанк  у вересні 2014 року прийняв рішення про віднесення ПАТ "ВБР" до категорії проблемних.

Вищий адмінсуд підтвердив правомірність прийняття Нацбанком постанови "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський банк розвитку" до категорії неплатоспроможних" від 27 листопада.

Про це йдеться у повідомленні НБУ, - пише "Українська правда". 

Як відомо, ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" в грудні 2014 року оскаржив до Окружного адміністративного суду Києва постанову Нацбанку щодо визнання його неплатоспроможним. Постановою Окружного адміністративного суду Києва від 23 березня 2015 року в задоволенні позову ПАТ "ВБР" відмовлено повністю.

Нагадаємо, у зв'язку із застосуванням Радою ЄС санкцій до єдиного акціонера ПАТ "ВБР" - Олександра Януковича, зокрема щодо замороження активів, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів цього банку, Нацбанк  у вересні 2014 року прийняв рішення про віднесення ПАТ "ВБР" до категорії проблемних.

Додамо, що раніше син президента-втікача Віктора Януковича Олександр подав позов в Європейський суд з прав людини у зв'язку з рішенням Національного банку України визнати неплатоспроможним, "Всеукраїнський банк розвитку", який йому належав.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: