Агентство Fitch спрогнозувало вартість долара в Україні на кінець 2019

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Агентство прогнозує зростання долара.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch прогнозує, що вартість долара в Україні до кінця 2019 року буде не вищою, ніж 28,86 гривень. Станом на ранок 8 квітня курс долара на міжбанку 26,66 грн.

Про це йдеться   у нещодавньому аналітичному звіті Fitch щодо кредитного рейтингу Нафтогазу.

За прогнозами агентства, протягом наступного 2020 року гривня і надалі продовжить девальвувати та опуститься до рівня 30,6 гривні за долар.

Курс національної валюти в Україні залежить від низки чинників, зокрема торговельного балансу України. Так, у разі, коли обсяги експорту товарів та послуг з України перевищують обсяги імпорту, валюти в країні стає більше, а її вартість падає. Також на курс впливають обсяги валютних запозичень України, світові ціни на нафту та газ (які Україна переважно імпортує) та ціни на ключові товари українського експорту (зернові, металургійна продукція тощо), обсяги грошових переказів заробітчан.

Нагадаємо, 3 квітня аналітики інвестбанку Morgan Stanley спрогнозували , що до кінця 2019-го курс гривні впаде порівняно з сьогоднішнім на 4 грн — до 31 гривні за долар. Окрім цього, вони очікують, що до кінця 2020 року курс гривні до долара знизиться ще більше — до 32,5 грн/дол.

ВідеоЯк вибори вплинуть на курс долара в Україні

Протягом останнього місяця американський долар по відношенню до гривні трохи подешевшав. Експерти кажуть, що національна валюта зміцнилася в період президентських виборів. На передвиборчу агітацію всі кандидати витратили мільярд і майже триста мільйонів гривень. Порахували в "Комітеті виборців України". Тому курс національної валюти у лютому-березні був стабільним. А от скільки буде коштувати долар після виборів? Та чи варто бігти купувати валюту  у  банки та обмінники вже зараз? Дивіться у Сніданку.

Як вибори вплинуть на курс долара в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції