Американці масово забирають депозити з банків

У рамках акції протесту проти того, як потужні фінансові установи ведуть свій бізнес, американці почали забирати з банків гроші.

Десятки тисяч людей у Сполучених Штатах оголосили найбільшим американським банкам бойкот. У суботу, 5 листопада, філіали великих банків по всій країні нагадували картину часів Великої депресії. Люди вишикувалися у довжелезні черги, аби забрати звідти свої гроші та закрити рахунки.

"Таким чином клієнти висловлювали свою незгоду з тим, як потужні фінансові установи ведуть свій бізнес у скрутний для країни час і намагаються нажитись на простих громадянах за допомогою штрафів та додаткових оплат за послуги", - йдеться у повідомленні

У той же час, соціологічні опитування показують, що майже 80% американців сьогодні вважають, що розрив у доходах між багатими та бідними стрімко збільшується і перетворюється на прірву. За статистикою, останні три десятиліття доходи середнього класу американців зросли в середньому на 40%, у той час як доходи найбагатшого 1% населення США зросли майже маже на 300%.

Незадоволення таким станом речей, а також тим, куди рухається економіка країни, штовхає американців на протести, відомі під назвою "Захопи Уолл-стріт". До руху невдоволених у різних містах країни приєднуються тисячі людей. Більшість з них покаладає вину за фінансову кризу на мільйонерів та великі корпорації і хоче виправити несправедливу на їх думку систему розподілення доходів.

Читайте також:

Джордж Сорос підтримав акцію "Захопи Уолл-стріт"

Рух "Окупуємо Волл Стріт" повністю охопив США та проник в Європу

Кожен 15-й американець опинився за межею бідності

Родина американців вирішила запатентувати "Захопи Уолл-стріт"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: