Арешт акцій "Мотор Січі": Шевченківський суд Києва викликав ексвласника підприємства Богуслаєва

Арешт акцій "Мотор Січі": Шевченківський суд Києва викликав ексвласника підприємства Богуслаєва

Нині у столичному суді триває процес щодо законності продажу українського виробника авіадвигунів.

Хто і навіщо продав корпорацію "Мотор Січ" китайцям. Екснардепа-регіонала В’ячеслава Богуслаєва викликають у Шевченківський суд Києва.  

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нині у столичному суді триває процес щодо законності продажу українського виробника авіадвигунів. Адвокати акціонерів повідомили суд, що інвестори починають так звану інвестиційну суперечку і подали позов на державу Україна.

Захисники стверджують, що це робиться з метою захисту інвестиційних інтересів. Адже арешт акцій підприємства блокує роботу і вже довів компанію до збитковості.

Відео Український виробник авіадвигунів: хто і навіщо продав корпорацію "Мотор Січ" китайцям

Хто і навіщо продав корпорацію "Мотор Січ" китайцям. В шевченківському суді триває судовий процес, де досліджується законність продажу акцій українського виробника авіадвигунів. Адвокати одного із акціонерів продовжують вимагати у суду зняти арешт із акцій заводу. Слідча суддя вкотре відхиляє клопотання про запрошення чиновників, натомість викликає на допит у суд керівництво концерну. Тож наступного разу в суд має з`явитись колишній власник і багаторічний керівник підприємства В’ячеслав Богуслаєв. У нього хочуть запитати, навіщо він із середини 2015 року продавав китайському виробнику авіадвигунів акції українського підприємства.

Український виробник авіадвигунів: хто і навіщо продав корпорацію "Мотор Січ" китайцям

Своєю чергою, слідча суддя вкотре відхилила клопотання про запрошення чиновників, натомість викликала на допит до суду керівництво концерну. Тож наступного разу до суду має з’явитися колишній власник і багаторічний керівник підприємства В’ячеслав Богуслаєв. У нього хочуть запитати, навіщо він від середини 2015 року продавав китайському виробнику авіадвигунів акції українського підприємства.   

"На наступному судовому засіданні ми, сподіваюсь, якщо він прийде, разом із вами почуємо його позицію з приводу того, які дійсно у нього були наміри під час продажу пакету акцій", – пояснює адвокат Олександр Максименко.

Раніше повідомлялося, що китайські інвестори з компанії Skyrizon направили українському уряду повідомлення про намір почати міжнародний арбітраж проти держави Україна. Відповідна претензія вже подана до Мін'юсту, як повідомив представник Skyrizon.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів