Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Державний "ПриватБанк" частково розблокував рахунки та перекази коштів юридичних осіб

Кабмін націоналізував фінустанову 18 грудня.

Після півтори доби блокування націоналізований "ПриватБанк" сьогодні, 20 грудня, саме в ці хвилини почав розблоковувати окремі дії з рахунками та переказами коштів юридичних осіб, у тому числі фізичних осіб-підприємців. Щоправда, це стосується лише грошей, які надійшли на рахунки після 19 грудня. Усе, що було на рахунках до 19 грудня, – досі заблоковане й перерахувати чи зняти їх не можна.

"Запустили платежі ФОП і юросіб. Поки що тільки в рамках сум, які зайшли на рахунки з 19-го числа. Запустити всі платежі держава поки що відмовляється, посилаючись на закон. Усі чекають, коли новий голова офіційно вступить на посаду. Сподіваємося, що це буде сьогодні-завтра. Також нагадую всім підприємствам, що якщо ви створили податковий платіж, а банк з якоїсь причини не встигне його провести, то штрафи за таке не накладаються", – зазначив у Facebook IT-директор "ПриватБанку" Дмитро Дубілет.

"Платежі юросіб запускають. Регламент поточний в "Приват24 для бізнесу". Грошей дали багато. Просто, видно, не часто такого велетня перезапускають. Все повільніше, ніж хотілося б", – зазначив заступник керівника "ПриватБанку" Олег Гороховський.

Нагадаємо, рахунки юридичних осіб обіцяли розблокувати сьогодні ще о дев'ятій ранку.

Відео ІТ-директор ПриватБанку розповів про можливі наслідки націоналізації

Залиште свій коментар

Вибір редакції