Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Державний "ПриватБанк" заморозив на рахунках гроші юридичних осіб

Кабмін націоналізував фінустанову 18 грудня.

Націоналізований "ПриватБанк" тимчасово заморозив кошти юридичних осіб, які надйшли на рахунки до 19 грудня. Ті кошти, які надійшли після 19 грудня, використовувати можна.

Про це йдеться в повідомленні "ПриватБанку" в онлайн-системі "Приват24 для бізнесу":

"Інформуємо Вас про те, що усі операції, включаючи ті, що були раніше припинені за рахунками та картками корпоративних клієнтів, починаючи з 09:00 20.12.2016р. обслуговуються в наступному режимі:

– проведення видаткових операцій з рахунків та карт допускається в межах сум, що перевищують залишок на цих рахунках станом на ранок 19.12.2016 р.;

– усі кредитні ліміти на рахунках, овердрафти, ліміти гарантованих платежів та бізнес-розстрочки обнулені чи знижені до рівня заборгованості (за її наявності);

– усі прибуткові операції (надходження коштів) обслуговуються без обмежень.

Наприклад, залишок на рахунку станом на ранок 19.12.2016 р. становив 100.000 грн. Ця сума стає "незнижуваним залишком". Припустимо, з цього моменту на рахунок надходили вхідні платежі (від контрагентів, відшкодування по еквайрингу, виручка тощо) на загальну суму 50.000 грн. та залишок тепер становить 150.000 грн. Відповідно, тільки ці 50.000 грн. можна використовувати для проведення платежів або витрачати за допомогою картки", – ідеться в повідомленні.

У державному "ПриватБанку" наголошують, що "такий режим обслуговування корпоративних клієнтів є тимчасовим. Усі рішення щодо його подальшої зміни будуть прийматися паном Шлапаком О.В. як тільки він приступить до виконання обов'язків голови правління банку".

За інформацією ТСН, Шлапак може обійняти нову посаду вже завтра, 21 грудня.

Приватбанк
ПриватБанк

Нагадаємо, сьогодні, 20 грудня, о дев'ятій годині ранку тепер уже в державному "ПриватБанку" обіцяли відновити операції для юридичних осіб.

ВідеоЩо відбулося із ПриватБанком і як правильно діяти вкладникам

ВідеоІТ-директор ПриватБанку розповів про можливі наслідки націоналізації

Залиште свій коментар

Вибір редакції