Держспецзв'язок підтвердив постійні кібератаки на систему е-декларування

В останній тиждень декларування сервери НАЗК працювали із понаднормовим навантаженням.

Голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Леонід Євдоченко повідомив про кібератаки на сервер е-декларування.

Про це він заявив на прес-конференції, повідомляє "Європейська правда".

"В пікові періоди було 150 документів за хвилину. Кількість сесій, в тому числі запитів до реєстру, була більше 40 тисяч за секунду. Сукупний трафік (за період декларування) склав 10 терабайт", - розповів він.

Також Євдоченко заявив про атаки на сервер е-декларування.

"Щоденно реєструвалося більше 3000 інцидентів кібербезпеки, в тому числі DDoS-атаки, і це ускладнювало роботу системи", - стверджує він.

За словами Євдоченка, найближчим часом служба звернеться до правоохоронних органів, щоби були встановлені не лише виконавці, але й замовники цих атак.

Він додав, що жодних несанкціонованих втручань до реєстру не відбулося.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції звернулося до Генеральної прокуратури України щодо технічних проблем, які могли призвести до зриву кампанії електронного декларуванняЙдеться про технічні проблеми, які виникали 26 - 28 жовтня в роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, адміністратором якого є державне підприємство "Українські спеціальні системи".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: