Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДФС оштрафувала Коболєва на 8,3 млрд грн

За словами Коболєва, реальна причина - відмова «Нафтогазу» оформлювати та оплачувати природний газ, який ВАТ «Газпром» контрабандно постачав на окуповані території Донбасу.

Голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв розповів, що сьогодні, 1 березня, отримав від Державної фіскальної служби України два персональні штрафи на суму 7 та 1,3 млрд грн.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Тобто я (як фізична особа) повинен сплатити 8,3 млрд грн «не пізніше п‘ятнадцяти днів». Підстава, зазначена в тексті постанови, «не забезпечив можливість подання додаткової митної декларації з повним пакетом товаросупроводжуючих документів», - зазначив він.

А ось і привітання з перемогою в Стокгольмі, яке я сьогодні отримав від Державної фіскальної служби України: два персона...

Опубліковано Andriy Kobolyev 1 березень 2018 р.

За словами Коболєва, реальна причина - відмова «Нафтогазу» оформлювати та оплачувати природний газ, який ВАТ «Газпром» контрабандно постачав на тимчасово окуповані території Донецької та Луганських областей.

«Саме тому ми досі й не можемо надати весь пакет документів, оскільки не будемо платити за газ, який не замовляли і не споживали, але на якому наполягає «Газпром», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Стокгольмський арбітраж зобов'язав ПАТ "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України" $ 4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на постачання і транзит газу "Газпром" повинен доплатити НАК $ 2,56 млрд.

Відео"Газпром" має компенсувати "Нафтогазу України" понад 4,5 мільярда доларів

Газова перемога України у Стокгольмі. Міжнародний арбітраж постановив, що російська компанія має компенсувати українській понад 4,5 мільярда доларів за недопоставлений газ для транзиту з 2009 по 2016 роки. За рішенням суду, частину цих грошей зарахують за постачання газу 2013 і 2014 роки.

"Газпром" має компенсувати "Нафтогазу України" понад 4,5 мільярда доларів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції