Дискомфорт та відсутність роботи: чому українці не працюють за фахом

Менше половини мешканців України працюють за фахом, отриманим в університетах.

Лише 45% українців працюють за фахом, який отримали у виші.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з "1+1".

Відомо, що 36% українців після закінчення навчання вирішили заробляти в інших галузях, а 11% - попрацювали деякий час за фахом та все ж змінили професію.

Серед причин зміни фаху українці найчастіше називають неможливість гідно заробляти. Також близько третини опитаних не люблять свою професію і більше чверті – просто не можуть знайти роботу за фахом. Окрім того, українці часто скаржаться на дискомфорт на робочому місці, а кожен п'ятий – на рутину.

Лише 45% українців працюють за фахом, який отримали у виші

Ще 36% після закінчення навчання вирішили заробляти в інших галузях, а 11% - попрацювали деякий час за фахом та все ж змінили професію. Про це йдеться у дослідженні, яке провів один із порталів пошуку роботи. Серед причин зміни фаху українці найчастіше називають неможливість гідно заробляти. 

Нагадаємо, що напередодні літа українські сайти пошуку роботи буквально завалені пропозиціями сезонного працевлаштування. Порівняно з минулим роком кількість вакансій чи не втричі більша. Сезонна робота – це не підробіток суто для студентів чи молоді. Адже зарплатня у сфері послуг коливається від 4 тис. грн у офіціанта до 10 тис. грн у кухаря. Та й досвід та вік претендентів – абсолютно різний.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: