Рада змінила правила прийому на роботу деяких категорій українців

У парламенті сподіваються, що завдяки відміні випробувального терміну для деяких категорій осіб, роботодавці припинять зловживати правом призначення випробування.

У Верховній Раді парламентарі підтримали законопроект №1639 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо випробування при прийнятті на роботу)". За документ проголосували 229 нардепів.
 
Так, документ пропонує розширити перелік осіб, яким не встановлюють випробувальний термін під час прийняття на роботу, а саме: для осіб, обраних на посаду; переможців конкурсного відбору на заміщення вакантної посади; осіб, які пройшли стажування під час прийняття на роботу з відривом від основної роботи; вагітних жінок; самотніх матерів, що мають дитину у віці до 14 років або дитину-інваліда; осіб, з якими укладається трудовий договір строком до 12 місяців; осіб на тимчасові та сезонні роботи; внутрішньо переміщених осіб.
 
У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що таким чином роботодавці припинять зловживати своїм становищем та не відмовлятимуть у наданні роботи кандидатам на посаду, які відмовились від проходження випробуваня.
 
Нагадаємо, українським заробітчанам у Польщі змінять правила нарахування заробітної плати. Зазначається, що уряд Польщі працює над поправками до закону про працевлаштування, які наберуть чинності з наступного року та будуть введені згідно із директивою ЄС. Поправки передбачають, що заробітну плату іноземним працівникам будуть нараховувати нарівні з поляками.

 

робота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: