Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Інвестради України увійшли топ-менеджери найбільших світових компаній

Список ще будуть доповнювати.

Президент України Петро Порошенко затвердив персональний склад Національної інвестиційної ради.

У списку є його прізвище, десятьох українських високопосадовців (прем'єр, спікер парламенту, міністри, керівницво Адміністрації президента), а також – ще 17 іноземців (топ-менеджерів компаній та керівників міжнародних інституцій).

"Склад Національної інвестиційної ради почав формуватися майже рік тому. Практично кожен учасник запрошувався особисто і кожен підтвердив свою участь. І список ще буде поповнюватися. До Ради увійшли СЕО і глави правлінь компаній рівня Fortune 500. Тут тільки два інституційних інвестори - ЄБРР і IFC, ключові, які працюють в Україні. Решта запрошені члени ради - інвестори стратегічні. Це керівники Cargil, General Electric, ArselorMittal, Louis Dreyfus, Socar, Citigroup, Engie, Metro, Unilever, Holtec, DP World, Vitol, Bunge, Posco Daewoo і Huawei - компаній, які активно інвестують в Україну, і тих, хто тільки відкриває для себе її можливості", - написав у Facebook радник президента України і секретар Інвестради Борис Ложкін.

Топ-менеджери допомагатимуть Україні обрати правильні шляхи в розвитку бізнесу та економіки загалом.

"Для кожної з них (компаній) є місце на інвестиційній карті України. Кожна є орієнтиром для інших компаній своєї галузі. Але головне - кожна має досвід роботи в багатьох країнах, і через платформу НІС може запропонувати своє бачення першочергових кроків щодо вдосконалення бізнес-клімату в Україні. Право дорадчого голосу отримали також представники Американської торгової палати в Україні та Європейської бізнес-асоціації", - зазначив Ложкін.

Нагадаємо, секретарем Національної інвестиційної ради Борис Ложкін став торік у серпні. Перед цим він був керівником Адміністрації президента.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції