Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До кінця 2020 року ліквідують 83 банки - ФГВФО

До 2021 року залишиться 16 банків.

Фонд гарантування вкладів розпочав перший етап остаточної ліквідації банків-банкрутів. До кінця 2020 року запланована ліквідація 83 банків.

 Про це в інтерв'ю LIGA.net розповіла директорка-розпорядник Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут.

"До кінця цього року ми повністю ліквідуємо 48 банків, до кінця 2020-го - ще 35. У результаті до 2021-го у нас залишиться близько 16 банків - в основному такі, де є будь-які судові заборони або, наприклад, кримські банки - ми за законом не маємо права їх ліквідувати", - розповіла вона.

Рекрут каже, що у Фонді майже не залишилося великих активів. Від 2020 року більше не буде таких «монстрів» як Дельта або Надра.

Як повідомлялося раніше, у червні Національний банк України ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "КБ "Хрещатик". У 2016 році "Хрещатик" було визнано неплатоспроможним. За пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб фінустанову вирішили ліквідувати.

ВідеоСБУ та Генпрокуратура можуть відкрити кримінальне провадження щодо рішення стосовно "Приватбанку"

Такий наказ дав після засідання РНБО Петро Порошенко. Рада нацбезпеки зібралася пізно ввечері обговорити судову ухвалу, яка визнала незаконною націоналізацію ПриватБанку. Судді задовольнили позов одного з найбільших акціонерів банку Ігоря Коломойського. "ПриватБанк" націоналізували в грудні 2016 року. Причина - нестача капіталу на суму в майже 150 мільярдів гривень.    

СБУ та Генпрокуратура можуть відкрити кримінальне провадження щодо рішення стосовно "Приватбанку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції