ДТЕК намагається дестабілізувати ситуацію на ринку – Герус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп заявив, що він написав звернення до Служби безпеки України та Антимонопольного комітету з цього приводу.

Дестабілізація ситуації на ринку електроенергії вигідна компанії ДТЕК. Про це в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" заявив голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

"В останні дні в нас на ринку дуже обвалюється ціна електроенергії. Це спеціальна спроба дестабілізації ринку і маніпуляцій на ринку. Давайте говорити відверто, по різних ознаках видно, що, скоріше за все, це робить компанія ДТЕК для того, щоб обвалити цей ринок, дестабілізувати ситуацію і звинуватити НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – ред), що, мовляв, це комісія погано запровадила якийсь ринок і давайте ми там тепер всіх позвільняємо і зробимо їх винними. Це дуже погана така поведінка", – заявив Герус.

Відео Дестабілізація ситуації на ринку електроенергії вигідна компанії ДТЕК - Герус

Андрій Герус написав звернення до Служби безпеки України та Антимонопольного комітету щодо того, що ДТЕК намагається дестабілізувати ситуацію на українському ринку.  

Дестабілізація ситуації на ринку електроенергії вигідна компанії ДТЕК - Герус

Нардеп заявив, що він написав звернення до Служби безпеки України та Антимонопольного комітету з цього приводу.

"Тому що якщо окрема крупна енергетична компанія настільки обвалює ринок, що ціна обвалюється на 50%, це звичайно спроба політичної дестабілізації і спроба підірвати довіру до всіх – до інституцій, до держави.
Якщо в Україні є монополія, то вона захоче може обвалити чи підняти ціну. СБУ і Антимонопольний комітет мають зробити свою роботу, щоб в нас не було компанія, якая володіє 90% вугілля, володіє 90% генеруючих потужностей в Бурштинському енергоострові. Якщо є монополіст, то монополіст може робити з ціною все, що хоче", – додав він.

Раніше повідомлялося, що Андрій Герус заявив, що в Украні вартість енергетичного вугілля для потреб теплоелектростанцій виявилась однією з найвищих у світі. Зокрема, енергія українських ТЕС є дорожчою за аналогічну електроенергію у ЄС через монополізований ринок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції