Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерт назвала три хороші і дві погані сторони пенсійної реформи

Закон про нові пенсії вже вступив у силу.

Заступник директора центру економічної стратегії Марія Репко каже, що пенсійна реформа може обурювати людей через те, вони не розібрались в її деталях, так само як не розбирались у попередній схемі нарахування пенсії.

В ефірі ток-шоу "Право на владу" Марія Репко назвала три хороші і дві погані сторони, які несе пенсійна реформа,

Відео Три хороші новини, дві – погані: експерт проаналізувала сильні та хиткі сторони пенсійної реформи

За її словами, перша хороша новина полягає у тому, що не буде підвищено податки. Єдиний соціальний внесок залишиться на рівні 22%.

"Друга хороша новина – уряд планує припинити фінансувати пенсії за рахунок мільярдних боргів, які Україна брала за кордоном і накопичувала роками. На те, щоб віддати ці борги, Україна витрачала 4% свого ВВП, а це значні суми. Це стільки ж, скільки витрачається на освіту чи охорону здоров’я", - сказала експерт.

Третя хороша новина полягає у тому, що пенсії підвищуватимуться. Але, як зауважила Марія Репко, пенсії підвищуватимуться за рахунок двох поганих новин реформи - підвищення стажу і зниження коефіцієнту для обрахунку страхового стажу.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав закон про пенсійну реформу. Офіційно він набув чинності 11 жовтня. Про зміни в законодавстві, що стосуються майбутніх пенсіонерів, читайте детально на ТСН.ua за цим посиланням

Відео Пенсія по-новому: страховий стаж зросте до 35 років

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції