Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерт назвав причину здешевшання м'яса в Україні

Кілограм свинини в Києві можна купити за 80 гривень.

В Україні здешевшало м'ясо. Кілограм свинини в столиці можна знайти за 80 грн за кілограм, хоча ще місяць тому коштував 120 грн. М'якоть яловичини продають за 100 грн, хоча ціна була 130 грн і вище.

Люди пов'язують таку зміну цін зі зниженням курсу долара до мінімуму за два останні місяці. Про це пише "Сегодня".

Гендиректор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко вважає, що зниження цін на м'ясо поки що не варто пов'язувати з ревальвацією гривні.

"Даних про торгівлю яловичиною у нас поки немає, але щодо свинини можу сказати, що падіння цін викликане зниженням попиту. В січні попит на свинину знижується традиційно. Торік у першому кварталі ціни на м'ясо також піднімалися повільно, а в другому і третьому – набагато швидше. Цього року теж у середині січня виробники свинини почали потроху знижувати ціну, а потім у різних регіонах пішли різні тенденції. Наприклад, за останній тиждень західні регіони трохи збільшили відпускну ціну, а в центральній і східній Україні сталося подальше її падіння ціни в опті. Така різноспрямована динаміка говорить про те, що ціна вже, в принципі, стабілізувалася", – пояснив Дорошенко.

Тим часом усе більше українців замість дорогих свинини та яловичини купують курятину. Хоча й вона, прогнозують експерти, здорожчає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції