Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Газпром" отримав від "Нафтогазу" претензій на 30 млрд дол.

Компанія має намір перемогти газового монополіста в суді.

Загальна сума претензій НАК "Нафтогаз України" щодо "Газпрому" складає 30 млрд дол.

Про це заявив глава компанії Андрій Коболєв, пише УНІАН.

"Загальна сума наближається до 30 мільярдів доларів", - сказав він під час круглого столу в Комітеті Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" направив Російській Федерації офіційне письмове повідомлення про інвестиційний спір у рамках двосторонньої угоди про взаємний захист інвестицій між Росією та Україною. Йдеться про захоплення майна компанії на території окупованого Криму

Також слід зазначити, що у 2015 році Україна поставила з Європи газу в півтора разу більше, аніж із Росії, імпорт із якої ще кілька років тому сягав 95%. З європейського напрямку до України надійшло 9,24 млрд кубометрів блакитного палива, а з РФ – 6,14 млрд. Втім, "Газпром" не відмовляється від планів продовжити продаж газу УкраїніЙдеться про обсяги еквівалентом у 41% від всього поставленого газу в 2015 році – від 8,8 млрд до 14,1 млрд кубометрів газу до 2018 року. При цьому в "Газпромі" навіть розглядають поставки, які будуть дешевшими за середньоєвропейські ціни. Зокрема, на 15% нижчими, ніж про це записано у контракті з "Нафтогазом".

Залиште свій коментар

Вибір редакції