Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держпідприємства нанесли Україні вагомих збитків на 16 млрд

При цьому у Мінекономрозвитку звітують про різке скорочення збитковості.

Сьогодні, 29 січня, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив, що збитки державних компаній у 2015 році, за попередніми даними, скоротилися на 86% - до 16 млрд грн.

"За попередніми підрахунками, збитки держкомпаній минулого року скоротилися зі 117 млрд грн до 16 млрд грн. Скорочення на цілих 100 млрд грн", - сказав міністр, додавши, що збиток ТОП-100 державних компаній у січні-червні 2015 року скоротився на 87% порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 5,8 млрд грн, пише УНІАН.

Міністр зазначив, що такий результат був досягнутий завдяки покращенню показників діяльності національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" - за 6 місяців 2015 року компанія знизила рівень збитковості в 7 разів - до 4,5 млрд грн, у тому числі, завдяки збільшенню тарифів для населення і промисловост.

Нагадаємо, що Російська Федерація повнісю заборонила транзит своєю територією будь-яких товарів із України. У Мінекономрозвитку заявили, що заборона Російської Федерації є непрозорою, невиправданою та такою, що носить дискримінаційний характер. Таким чином, російською стороною порушено свої зобов'язання, зокрема, взяті в рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції