Гончарук відкрив плани Кабміну щодо вирішення питання ФОПів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гончарук відкрив плани Кабміну щодо вирішення питання ФОПів

Інвестиційний форум RE:think

Кабмін спочатку візьметься за великі підприємства.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд планує концентрувати контроль за сплатою податків великими компаніями, а не починати з фізичних осіб-підприємців (ФОП).

Про це він розповів під час інтерв'ю РБК-Україна.

За словами прем'єра, в України є проблема, коли великий бізнес прикриває ФОП, тому уряд внесе правки щодо усунення недоліків законопроектів податкової реформи.

"Ми дуже зацікавлені в тому, щоб малий і середній бізнес ріс. Програма доступного кредитування для того нами і запускається. Ми дуже не хочемо, щоб великий бізнес прикривав своє небажання платити податки, прикидаючись зграйкою "ФОПів", - заявив Гончарук.

Окрім цього, він повідомив, що між урядом та фінансовим комітетом Верховної ради ведуться дискусії щодо законопроекту №1210 і ставки ренти або торгової націнки на тютюнові вироби.  За словами Гончарука, підписання цього закону в такому вигляді, як він є зараз, має ряд серйозних негативних наслідків для тютюнової галузі.

Нагадаємо, 19 листопада під час зустрічі керівництва Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з представниками громадських організацій обговорювали, що в Україні можуть підвищити ліміти для ФОПів, а також проведуть лібералізацію штрафних санкцій, пов’язаних із використанням РРО. 

Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес
Наступна публікація