Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман обіцяє виділити фермерам 6 млрд гривень

Голова уряду закликає купувати українські продукти.

У 2019 році Кабінет міністрів України виділить на розвиток фермерства 5,9 мільярдів гривень. Про це заявив прем’єр-міністр країни Володимир Гройсман на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За його словами, Україна вже увійшла в топ-5 експортерів до ЄС і топ-10 світових експортерів. Але український агрокомплекс ще має величезний потенціал для розвитку.

Програми розвитку фермерства на 2019 рік

Українська агропродукція знана у всьому світі. Ми увійшли в топ-5 експортерів до ЄС та топ-10 світових експортерів. Однак, український АПК ще має величезний потенціал для розвитку. Я б дуже хотів, щоб у нашій країні було не десятки тисяч, а сотні тисяч малих та середніх фермерів. Для цього наш Уряд розширює підтримку агросектору. У 2019 році виділили 5,9 млрд грн на програми розвитку фермерства: ⏺ 1800 грн отримає агропідприємство на утримання кожної корови. ⏺ 2500 грн отримає невеликий фермер для вирощування кожного теля. Компенсуємо: ⏺ 30% вартості будівництва ферм. ⏺ 80% вартості посадкового матеріалу для закладення молодих садів, виноградників та ягідників. ⏺ 25% вартості української сільгосптехніки і обладнання. ⏺ 30% вартості об'єктів із зберігання та переробки зерна. Запроваджуємо цю програму вперше у 2019 році. Українські продукти якісні та смачні, вони гідно конкурують на міжнародних ринках. Тож давайте купувати українське, так ми підтримаємо нашого виробника та зробимо свій внесок у розвиток економіки. #УрядГройсмана

Опубліковано Volodymyr Groysman Понеділок, 8 квітня 2019 р.

"Я б дуже хотів, щоб у нашій країні було не десятки тисяч, а сотні тисяч малих та середніх фермерів. Для цього наш уряд розширює підтримку агросектору", - заявив Гройсман.

Зазначається, що у 2019 році уряд виділить 5,9 млрд грн на програми розвитку фермерства, із яких:

1800 грн отримає агропідприємство на утримання кожної корови. 

2500 грн отримає невеликий фермер для вирощування кожного теляти.

А також компенсує:

30% вартості будівництва ферм.

80% вартості посадкового матеріалу для закладення молодих садів, виноградників та ягідників.

25% вартості української сільгосптехніки і обладнання.

30% вартості об'єктів із зберігання та переробки зерна.

Прем'єр наголосив, що таку програму буде впроваджено вперше. Також він закликав "купувати українське, додавши, що "так ми підтримаємо нашого виробника та зробимо свій внесок у розвиток економіки".

Нагадаємо, 22 березня повідомлялося, що українські аграрії пророкують гарний врожай і зростання цін на хліб.

ВідеоАмериканські фермери рятують своїх корів зі снігових заметів

Відкопати зі снігу корову чи коня! Такий виклик американським фермерам кинула цьогорічна весна. Снігові замети настільки засипали місцеві господарства, що свійських тварин дехто несила відшукати. Як американці рятують своїх тварин з кучугур, дивіться у сюжеті.

Американські фермери рятують своїх корів зі снігових заметів

Залиште свій коментар

Вибір редакції