Гройсман повідомив про звільнення всіх керівників митниці, викритих в корупції

Однак прізвищ він не називав.

Глава уряду Володимир Гройсман повідомив про звільнення "всіх керівників митниці, щодо яких було зафіксовано зловживання і контрабанду".

Про це він заявив сьогодні, 11 травня, під час засідання уряду, передає Українська правда.

"Дуже багато нарікань по митниці щодо тіньових схем і сірих і чорних і яких завгодно. Ми почали розбиратись із цим питанням", - запевнив прем'єр.

Він нагадав, що напередодні відвідував Львівщину та інспектував митницю:

"Деякі керівники митниці, на яких були зловживання… піймали контрабанду, - жодних немає висновків, вони далі продовжують працювати. Нібито хтось із чимось розбирається" – розповів Гройсман.

"Вчора були звільнені всі керівники, в яких були зафіксовані такі ганебні випадки. Думаю, правоохоронна система дуже швидко дасть відповідь, на що потрібно звертати увагу і нести відповідальність за будь-які зловживання", – повідомив прем'єр.

Водночас прізвищ звільнених чиновників він не назвав.

Нагадаємо, скандал щодо контрабанди на українських митницях розгорівся 6 травня: голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль написав офіційне звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, в якому попросив направити подання президенту України про звільнення з посади.

Він висловив невдоволення у зв'язку з неузгодженою з ним зміною начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова. Це, на його думку, було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС. За словами глави області, Колеснікова знімають із посади через політичні торги із прем'єром Володимиром Гройсманом за збереження Романа Насірова на посаді очільника ДФС.

"Сьогодні Колеснікова знімають із посади начальника Закарпатської митниці не за роботу, а за політичні торги між народним депутатом України Хомутинником, його "правою рукою" Скоробагачем і прем'єр-міністром України Гройсманом. Ціна питання – збереження на посаді голови ДФС Романа Насірова, контроль над Закарпатською митницею і розстановка тут своїх керівних кадрів, а також контроль над Закарпатською областю. Це своєрідна плата за підтримку кандидатури Гройсмана у Верховній Раді на посаду прем'єр-міністра, а також за подальші позитивні голосування за урядові законопроекти", - пояснив Москаль у зверненні, опублікованому на його офіційному сайті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: