Київ потрапив до сотні найкращих міст Європи для інвестицій в нерухомість

Дата публікації
Перегляди
2276
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київ потрапив до сотні найкращих міст Європи для інвестицій в нерухомість

Київ потрапив до сотні найкращих міст Європи для інвестицій в нерухомість / Фото: Сегодня

Фахівці визнали Москву найкращим містом у Європі для інвестицій у нерухомість.

Компанія LaSalle Investment Management опублікувала щорічний рейтинг найбільш перспективних міст Європи з погляду інвестицій у нерухомість. Вперше рейтинг очолила Москва. Київ опинився на 58 місці.

На думку фахівців компанії LaSalle Investment Management, колишні фаворити рейтингу E-REGI, такі як Лондон, Париж і Мюнхен втратили свої позиції, оскільки "їх поточний потенціал не йде ні в яке порівняння з майбутнім розширенням Москви і зростанням можливостей в місті".

Київ у рейтингу перебуває на 58 сходинці. Як і у випадку з російськими регіонами, потрапляння до рейтингу зумовлене потенційним зростанням, тоді як такі показники, як забезпеченість і розвиненість бізнес-середовища, все ще залишаються на низькому рівні, що зменшує загальний бал. Аналогічна картина спостерігається і в інших містах України.

Усього до рейтингу увійшли 105 провідних європейських міст, в яких в середньостроковій перспективі нерухомість буде користуватися високим попитом.

До топ 10 рейтингу потрапили такі міста: 1) Москва, 2) Лондон, 3) Мюнхен, 4) Париж, 5) Стамбул, 6) Люксембург, 7) Стокгольм, 8) Осло, 9) Копенгаген / Oрезунд, 10) Штутгарт.

Нагадаємо, Україна у рейтингу сприятливості ділового середовища втратила за рік 3 позицій і перемістилася на 152-е місце. З таким показником країна опинилася в аутсайдерах списку між Ліберією (151) та Болівією (153).

Читайте також:

Економіка України росте швидше, ніж економіка Арабських Еміратів

Вести бізнес в Україні гірше, ніж в Гондурасі

Українська економіка застрягла на рівні африканських країн

Forbes визнав економіку України однією із найгірших у світі

Україна зайняла передостаннє місце в "Рейтингу прогресу"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2276
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація