Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін не має квартир та добудовує будинок у елітному Козині

Його зарплата за минулий рік становила 74 797 грн.

У Єдиному державному реєстрі декларацій осіб з'явилася е-декларація за 2015 рік міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Згідно із нею, очільник МЗС має автомобіль "Шкода" 2000 року випуску. Його зарплата за минулий рік становила 74 797 грн, за відчуження рухомого майна міністр отримав 536 305 грн.

Також Клімкін задекларував готівкові кошти, "власником яких є третя особа" - 47 тис. євро та 41 тис. дол. США.

У документі також вказано "об'єкт незавершеного будівництва" садовий (дачний) будинок в смт Козин під Києвом (площею 192 кв.м), власницею зазначена Михайленко Ніна Гаврилівна. Об'єкт було задекларовано міністром, тому що його "повністю або частково побудовано з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або членів його сім'ї". В графі "видатків" йдеться про те, що на будівництво садового (дачного) будинку у 2015 році було витрачено 650 тис. грн.

Водночас дружина Клімкіна - Марина Михайленко - отримала минулого року 154 128 грн зарплати. Вона працює у Державному управлінні справами. Від відчуження рухомого майна вона отримала 215 тис. грн. Також Михайленко задекларувала готівку у розмірі 45 тис. євро та 60 тис. дол. США, власником яких є третя особа. Також їй належить авто Volvo S40, квартира у Києві площею 68 кв. м, третина іншої квартири у столиці площею у 90 кв. метрів, земельна ділянка у столиці площею 10 соток.

Раніше повідомлялося, що електронні декларації про доходи вже подали понад 52 тисячі українських чиновників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції