Міноборони оштрафувало постачальників неякісних харчів для військових майже на 3 млн грн

У відомстві готові разом із ЗМІ та волонтерами контролювати якість їжі для військових.

Постачальники неякісного харчування для українських військових оштрафовані на загальну суму понад 2,8 млн грн.

Про це повідомив начальник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ полковник Дмитро Марченко, передає Міністерство оборони України.

ВідеоУ консерви, які постачають до військових частин Міністерства оборони, кладуть все, крім м’яса

За його словами, до зони АТО була направлена група для перевірки якості продуктів харчування для військових. Ця група діє на постійній основі. Ще одна група саме зараз перевіряє військові частини щодо якості харчування у пунктах їхньої дислокації.

Дмитро Марченко зазначив, що за результатами перевірок подано 44 претензії, за якими до постачальників харчування було виставлено штрафних санкцій на загальну суму понад 2,8 млн грн.

"Відповідно до договору постачальник за поставку неякісної продукції сплачує 20 відсотків від вартості послуги, а саме 20 відсотків від суми акту на день виявлення порушення", - уточнив Марченко.

У Міноборони запевнили, що готові разом з волонтерами, ЗМІ та громадськими діячами контролювати якість продовольчого забезпечення військовослужбовців ЗС України. У відомстві також нагадали, що діє "гаряча лінія", номер якої розміщено у кожній їдальні, де харчуються військовослужбовці.

Раніше повідомлялося, що у тушкованці, якою годують українських військових, є все, крім м'яса. Гучний закид на адресу Міноборони оприлюднили депутати, волонтери та військовослужбовці 128-ої гірсько-піхотної бригади. Вони зорганізували незалежну експертизу двох видів консервів, результати якої засвідчили, що єдиний продукт тваринного походження в цих банках – тельбухи. 

Залиште свій коментар