Місія МВФ завершила роботу в Україні: відзначили прогрес і анонсували продовження дискусії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти відзначили українські реформи.

Місія Міжнародного валютного фонду відучора, 22 листопада, завершила свою роботу в Україні. Про це повідомляє Економічна правда із посиланням на заяву місії.

Представники МВФ із Роном ван Роденом на чолі були в Україні від 14 листопада. Експерти відзначили плідні дискусії з українською владою та прогрес на шляху реформ.

"Команда фахівців МВФ провела конструктивні та плідні обговорення з представниками влади України. Місія МВФ віддала належне істотному прогресу, що його було досягнуто в останні кілька місяців на шляху поступу реформ та дотримання виваженої економічної політики", - заявив ван Роден за підсумками візиту.

Він додав, що місія досягла просування у дискусіях щодо заходів та реформ, що могли би лягти в основу нової програми, підтриманої МВФ. Зокрема йдеться про заходи у грошово-кредитному, податково-бюджетному та фінансовому секторах. Також йдеться про реформи, спрямовані на поліпшення бізнес-середовища, посилення верховенства права і нарощування економічного зростання.

"Дискусії триватимуть наступними тижнями", - підсумував представник Фонду.

Нагадаємо, у Києві від 14 листопада розпочала роботу місія МВФ місія Міжнародного валютного фонду. Її представники зустрілися з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком і міністеркою фінансів Оксаною Маркаровою. Остання наголосила, що Україна планує закінчити співпрацю з Міжнародним валютним фондом 2023 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції