У Мінфіні озвучили бажану дату завершення співпраці України з МВФ

У Мінфіні озвучили бажану дату завершення співпраці України з МВФ

В уряді хочуть, щоби програма, котра обговорюється зараз, стала останньою.

Україна планує закінчити співпрацю з Міжнародним валютним фондом у 2023 році. Про це заявила міністерка фінансів Оксана Маркарова, повідомляє Громадське.

"Мій амбітний план – змогти закінчити її, щоб у 2023 році у нас не стояло питання, коли ми отримаємо новий транш, а могли б себе забезпечувати", - розповіла вона. Водночас уряд продовжує переговори з місією МВФ, яка перебуває з візитом у Києві щодо нової кредитної програми про співпрацю.

"Програма, над якою ми працюємо, хороша, і вона має нам дозволити провести масу реформ, приватизацію, концесію та інші речі. Але і має дозволити нам вийти з неї по завершенні, як свого часу це змогла зробити Польща", - наголосила Маркарова.

Раніше повідомлялося, що місія Міжнародного валютного фонду, як і планувалося, розпочала роботу в Києві 14 листопада. Напередодні її представники зустрілися з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком і міністеркою фінансів Оксаною Маркаровою.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів