На податківців-хабарників можна буде скаржитися по телефону

Дата публікації
Перегляди
1288
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На податківців-хабарників можна буде скаржитися по телефону

На податківця можна буде "настукати" по телефону / Фото: karaton.ru

ДПСУ шукатиме потенційних корупціонерів аналітичними методами.

У Державній податковій службі впроваджується автоматизована система моніторингу корупційних ризиків. Багатофакторний аналіз виявить найбільш небезпечні у цьому сенсі підрозділи, що дозволить концентрувати зусилля у боротьбі з корупцією на найважливіших напрямах.

Про це заявив Голова ДПСУ Олександр Клименко під час конференції, присвяченій проблемам боротьби із корупцією, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, нова система опрацьовуватиме дані службових розслідувань, перевірок управління внутрішньої безпеки, анонімних опитувань працівників та платників податків, а також звернення громадян, що надходять на гарячу лінію "Пульс податкової". Також враховуватимуться відгуки у мас-медіа щодо роботи посадових осіб Служби.

"Ми, звісно, не можемо поставити за спиною кожного порушника податкового законодавства – інспектора, а за спиною кожного інспектора – ревізора управління внутрішньої безпеки. Тому ми прагнемо аналітичними методами виявляти загрози та працювати на упередження", - пояснив Олександр Клименко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1288
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація